روش های کسب امتیاز در تپش نیرو

باشگاه مشتریان تپش نیرو یک سرویس خدمات مشتری جذاب است که به کاربر این را امکان می‌دهد تا به راحتی از تپش نیرو امتیاز دریافت کند و با خرج امتیاز های خود در باشگاه مشتریان تپش نیرو بتواند کد تخفیف و جوایز ارزنده دریافت نماید ، همچنین کاربر میتواند با داشتن امتیاز کافی در قرعه کشی و گردونه شانس یا گردونه تخفیف تپش نیرو نیز شرکت نماید.

روش امتیاز گیری از سایت تپش نیرو بسیار آسان بوده و کاربر میتواند از طریق 7 روش مختلف به کسب امتیاز بپردازد و یا امتیازات خود را در تپش نیرو افزایش دهد. که در ادامه این روش ها معرفی و برسی این روش ها

1. کسب امتیاز با خرید محصول

این روش اصلی ترین روش کسب امتیاز از کمپ سفر بوده که کاربر به ازای هر 100 هزار تومان خرید 5 امتیاز دریافت میکند ، امتیاز تمامی محصولات در صفحه محصول درج شده و کاربر با ورود به صفحه محصول میتواند مقدار امتیازی که بعد از خرید کسب مینماید را مشاهده نماید.

دریافت امتیاز بعد از خرید به صورت خودکار به حساب کاربری کاربر اضافه میشود و نیاز به هیچ اقدامی از طرف کاربر نمیباشد

2. کسب امتیاز با ثبت نظر یا دیدگاه

هر کاربر با ثبت نظر یا دیدگاه خود در زیر محصولات میتواند 5 امتیاز دریافت نماید ، در صورتی که کاربر محصولی را خریداری کرده باشد و نظر خود را در قسمت نظرات محصول خریداری شده اعلام نماید 8 امتیاز دریافت میکند.

 

3. کسب امتیاز با دعوت از دوستان

کاربرانی که در سایت کمپ سفر ثبت نام کرده اند با مراجعه به پنل کاربری و بخش باشگاه مشتریان کمپ سفر و قسمت امتیازگیری با کد معرف میتوانند کد معرف خود را مشاهده نمایند ، با ارسال کد معرف برای دیگران و هر خرید 20 امتیاز به امتیازات معرف افزوده میشود همچنین خریدار با وارد کردن کد معرف هنگام خرید 5000 تومان تخفیف در خرید دریافت مینماید. (البته جهت نمایش فیلد کد معرف میبایست ابتدا خریدار در سایت ثبت نام نماید)

 
 

4. کسب امتیاز با اشتراک گذاری محصولات و مطالب

کاربر با اشتراک گذاری محصولات و مطالب سایت میتواند 10 امتیاز دریافت نماید ، این کسب امتیاز مشروط به بازدید حداقل 120 ثانیه ای صفحه اشتراک گذاری شده توسط فرد اشتراک گیرنده میباشد.

 
 
 

5. کسب امتیاز با ثبت نام در سایت

هر کاربر با ثبت نام و تکمیل پروفایل خود در سایت میتواند 10 امتیاز ثبت نام را کسب نماید.

ثبت نام در سایت کمپ سفر بسیار آسان و سریع بوده و با ورود به بخش ثبت نام که در صفحه اصلی و قسمت بالای سایت وجود دارد کاربر میتواند با وارد کردن نام و شماره موبایل و کد تایید پیامکی ثبت نام خود را به راحتی انجام دهد.

 
 
 

6. کسب امتیاز با بازدید روزانه از سایت

هر کاربر با بازدید و گردش روزانه از سایت و صفحات و محصولات مختلف در مدت زمان حداقل 5 دقیقه میتواند 10 امتیاز بازدید روزانه را کسب نماید