ثبت سفارش و مرجوعی

با ثبت سفارش بالای 499 هزار تومن هزینه ارسال رایگان خواهد شد.

بررسی اجمالی گزینه های تحویل

تپش نیرو برای مشتریان استان قم روش ارسال اکسپرس را در نظر گرفته است ، در این روش مرسوله تا 12 ساعت به دست مشتری میرسد.

مشتریان سراسر کشور نیز میتوانند با سه روش پست پیشتاز ، باربری ، تیپاکس اقدام به ثبت سفارش بفرمایند.

1. محصول را سفارش دهید و روش تحویل را مشخص کنید

2. پیغام ثبت سفارش برای شما ثبت میشود.

3. فرایند بسته بندی و ارسال سفارش طی 24 ساعت کاری انجام میشود.

4. سفارش شما بسته به نوع روش ارسال در بازه زمانی مشخص به دست شما خواهد رسید.

زمان تحویل سفارشات

زمان تحویل کالا

اکسپرس(ویژه قم)

حداکثر 12 ساعت

پست پیشتاز

2 تا 5 روز کاری

تیپاکس

1 تا 4 روز کاری

باربری

1 تا 2 روز کاری

تعویض یا مرجوعی کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “09196664950“و یا در پیامرسان ها به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “09196664950 ” یا از طریق پیامرسان ها به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی تپش نیرو کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

برای استفاده از سرویس تعویض 7 روزه فروشگاه اینترنتی تپش نیرو، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و به صورت کامل ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه اینترنتی تپش نیرو دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

اطلاعات تکمیلی

سوالات متداول

آیا محصولاتی که در تپش نیرو به فروش میرسد اصل است؟

بله – کالاهایی که در تپش نیرو بفروش میرسد، دارای اصالت است . در صورتی که کالایی توسط تولید کننده اصلی تولید نشود در سایت با عنوان کالای غیر اصل مشخص است.

در چه ساعاتی امکان ثبت سفارش دارم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

چطور در تپش نیرو سفارشم را ثبت کنم؟

بعد از ورود به پروفایل ، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، پس از انتخاب آدرس میتوانید نوع پرداخت خود را انتخاب کنید.بعد از اتمام ثبت سفارش ، سیستم کد سفارش شما را نمایش خواهد داد.

سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ثبت میشود را چگونه میتوانم پیگیری کنم؟

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: https://tracking.post.ir/  شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین میتوانید با مراجعه به پروفایل خود اطلاعات را دریافت کنید.

میتوانم سفارشم را به صورت تلفنی ثبت کنم؟

 بله، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر هست . ثبت سفارش به علاوه بر تلفن از طریق سایت ، اینستاگرام ، تلگرام و ایتا نیز امکان پذیر است.

چطور میتوانم سفارشم را لفو کنم؟

در صورتی که سفارش شما ارسال نشده باشد ، میتوانید طی هماهنگی با پشتیبانی اقدام به لغو سفارش بکنید.

ارتباط با ما

  • 025-33342848
  • @tapeshniru_support
  • 09196664950
  • tapeshniru@gmail.com

درباره تپش نیرو

سال 1383 ماجرا آغاز شد ، داشتم با اوستا درباره سیم کشی برق فرودگاه امام صحبت میکردم ، باورم نمیشد که فرودگاهی به اون بزرگی و قدرتمندی سیم برقش تموم بشه و یه جای معتبر و باکیفیت برای تهیه سیم برق پیدا نکنن ، توی فکر فرو رفته بودم ، با خودم گفتم وقتی همچین ارگانی نمیتونه یه مرجع تخصصی معتبر پیدا کنه پس حتما این مشکل یکی از دغدغه اکثر مردم و برقکاران هم هست. پس به خودم قول دادم اگر یه روزی بتونم به آرزوی خودم یعنی فروش کالای برق برسم ، حتی از سودم کم میکنم تا محصول باکیفیت و همینطور با قیمت مناسب به دست هموطنای خودم برسونم تا این دغدغه به پایان برسه.