سوالات متداول

سوالات متداول

تا 7 روز بعد از خرید امکان مرجوعی بدون هیچ قید و شرط فراهم شده است، البته نباید از جنس استفاده و یا آسیب فیزیکی به آن وارد کرده باشید، زیرا در این حالت شرکت به هیچ عنوان سفارش شما را مرجوع نمی‌کند.

اگر سفارش شما هنوز از انبار تپش نیرو خارج نشده باشد، امکان تغییر وجود دارد. در چنین شرایطی لازم است که با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید تا خریدتان را تغییر دهند. اگر سفارش شما ارسال شده باشد، باید محصولی که خریدید را ابتدا از طریق پست به ما مرجوع کنید. به محض دریافت کالای مرجوعی، کارشناسان ما سفارش جدید را مجدداً برای شما ارسال می کنند. هزینه پست بر عهده مشتری میباشد.

برای تعویض کالای دریافتی اگر در قم هستید، می‌توانید به صورت حضوری اقدام به تعویض سفارش‌تان کنید، البته لازم است که از قبل هماهنگ کنید. البته در هر شهری که هستید، می توانید سفارشتان را با پست برای ما ارسال کنید، بعد از دریافت در انبارتپش نیرو، سفارش جدید برای شما ارسال خواهد شد. هزینه ارسال با پست به انبار تپش نیرو به عهده مشتری می‌باشد.

اگر در مراحل ارسال، به سفارش شما به هر دلیلی آسیب وارد شد ما بدون هیچ گونه پیش شرطی سفارش را تعویض خواهیم کرد. کالا را با پست برای ما ارسال کنید، بعد از دریافت، آن را تعویض می‌کنیم و یک جنس جدید برای شما ارسال خواهیم کرد.

بعد از ثبت سفارش و واریز وجه با توجه به نوع روش ارسالی که انتخاب کردید، سفارش برای شما ارسال خواهد شد. وضعیت سفارش شما به راحتی از طریق پنل کاربری قابل مشاهده است. کافی است که با اکانتی که اقدام به خرید کردید، به سایت وارد شوید. همچنین در صورت مشاهده هرگونه اشکالی می‌توانید برای کارشناسان ما در بخش پشتیبانی پیام ارسال کنید و یا شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

زمان ارسال محصول به نوع آن و روش ارسالی که انتخاب کردید، بستگی دارد. بیشتر کالاهای موجود در سایت در انبار موجود هستند و در روزهای اداری اگر سفارشی برای آنها ثبت شود، همان روز پروسه ارسال آنها آغاز می‌شود. در روش ارسال 24 ساعته، اگر در تایم اداری و قبل از ساعت 12 سفارش ثبت شود، بسته همان روز برای شما ارسال می‌شود. برای محصولاتی که باید با پست و یا باربری ارسال شوند، اگر محصول در انبار تپش نیرو موجود باشد یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل پست و باربری داده می‌شود. اگر سفارش شما بر روی محصولاتی باشد که نیاز به ساخت و یا طراحی و یا حتی تهیه با توجه به مشخصات ثبت شده شما داشته باشد، زمان ارسال از انبار تپش نیرو بین 2 تا 5 روز متغیر خواهد بود.

اگر سفارش شما ارسال نشده باشد، لغو خرید به آسانی و با ارتباط با کارشناسان ما انجام می‌شود اما در شرایطی که سفارش برای شما ارسال شده باشد، باید در ابتدا محصول به ما برگشت داده شود سپس مراحل لغو سفارش توسط واحد فروش ما انجام خواهد شد. این اتفاق در صورتی است که کالا آسیب ندیده باشد ، اگر کالا آسیبی دیده باشد تنها امکان تعویض آن وجود دارد هزینه پست بر عهده مشتری میباشد.

اگر طبق زمان بندی که در پنل کاربری‌تان ثبت شده است، سفارش را دریافت نکردید، از طریق هر کدام از کانال‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما مشاهده می‌کنید، به ما پیام ارسال کنید، در اسرع وقت مشکل شما را پیگیری و حل می‌کنیم.

اگر هنوز سفارش شما ارسال نشده باشد، این امکان وجود دارد. برای تغییر آدرس با استفاده از راه‌های ارتباطی که در صفحه تماس با ما قرار دارد، تغییر آدرس را به واحد پشتیبانی ما اعلام کنید.

تمامی سفارش‌های خریداری شده شما در پیشخوان قابل مشاهده است و در صورت عدم اتمام موجودی امکان خرید مجدد دارند.

اگر کد تخفیف تپش نیرو را دارید، بعد از اضافه کردن سفارش به سبد خرید و پیش از واریز می‌توانید در باکس کد تخفیف، کد ارسال شده را وارد کرده تا تخفیف آن اعمال شود.

هر کد تخفیف تنها یک بار امکان استفاده دارد، بنابراین با لغو سفارش، کد تخفیف نیز از بین می‌رود.

هزینه ارسال با پست برای سفارش‌های بیش از یک میلیون تومان رایگان است، اما برای سفارش‌هایی با مبلغ کل کمتر از یک میلیون تومان، هر بسته با هزینه ای بین 23 تا 27 هزار تومان ارسال می‌شود. برای بسته بندی کالا ، هزینه ای دریافت نمیشود.

برای سفارش‌هایی که با باربری ارسال می‌شوند، هزینه باربری به عهده خریدار است و از طریق باربری به مشتری در مقصد اعلام خواهد شد.

در خریدهایی که گزینه ارسال با پست انتخاب شده و مبلغ آنها بیش از یک میلیون تومان است، سفارش به صورت رایگان با پست پیشتاز ارسال می‌شود. اما در روش‌های دیگر ارسال مانند باربری،تیپاکس و... با هر مبلغ فاکتوری، هزینه به عهده سفارش دهنده است.